Вісімдесят безкаркасних нош для евакуації поранених виготовили у Калинівському технологічному фаховому коледжі на Вінниччині. Студенти старших курсів розкроюють матеріали, а майстри виробничого навчання шиють ноші.

Про це йдеться на сайті Калинівської міської ради.

"Це дуже копітка і непроста робота, бо використовуємо цупку тканину, яку важко шити. Для цього потрібне спеціальне обладнання, спеціальні голки, які можуть прошити тканину", — зазначив директор Калинівського технологічного фахового коледжу Руслан Будяк.

Необхідною тканиною та схемою пошиття нош навчальний заклад забезпечив депутат Калинівської міської ради. Він і попросив про допомогу у виготовленні нош.

У громаді на Вінниччині студенти виготовляють безкаркасні ноші для евакуації поранених

За словами майстрів та студентів, працювати із міцним текстильним полотном було непросто, проте із завданням вони впоралися

"Ми постійно проводимо благодійні акції, збираємо кошти для потреб ЗСУ та наших випускників, які нині боронять рідну землю. Окрім цього, наші студенти шиють спідню та постільну білизну для військових та для медичних закладів, які надають допомогу пораненим", — додає заступниця директора коледжу Ольга Печевиста.

Джерело