Російський диктатор Володимир Путін сьогодні, 29 лютого, оголосив послання до Федеральних зборів. Путін вже у 19-й раз звертається з подібним посланням.

Послання глави держави Федеральним зборам – щорічне публічне звернення до обох палат парламенту, в якому дають оцінку стану справ у країні та визначають основні напрямки внутрішньої і зовнішньої політики.

Послання є одним із ключових документів стратегічного планування – основою для визначення найважливіших цілей і пріоритетів соціально-економічного розвитку та забезпечення національної безпеки країни.

Путін звернувся до росіян,а ті... заснули (фото)

Однак слова Путіна виявилися нецікавими та нудними для російських посадовців. З трансляції промови Путіна стало зрозуміло, що присутні з перших хвилин почали активно позіхати.

Путін звернувся до росіян,а ті... заснули (фото)Путін звернувся до росіян,а ті... заснули (фото)

Так, глава Міноборони РФ Сергій Шойгу взагалі заснув під час промови російського диктатора.

Путін звернувся до росіян,а ті... заснули (фото)

Натомість один з російських військових помітно хвилюється під час промови Путіна, ймовірно, щоб не заснути. Зокрема, титанічні зусилля росіянина подолати сон можна помітити на його обличчі.

Путін звернувся до росіян,а ті... заснули (фото)

Також Путін визнав, що Україна для нього – питання життя і смерті. На думку Путіна, для Заходу те, що відбувається в Україні, є «лише покращенням свого тактичного становища». 

Джерело