Відома українська ведуча та учасниця першого сезону шоу «Холостяк» Марина Арістова після новин про розлучення з чоловіком, екснардепом від партії «Слуга народу» Юрієм Арістовим, звинуватила його у численних зрадах. Блогерка в інтерв'ю Аліні Доротюк зізналась, що їхні стосунки неабияк змінилися, коли Арістов почав займатися політикою. Через роботу чоловіка подружжя майже не спілкувалося. 

«Мій чоловік дуже змінився, коли пішов у політику. У мене чоловік просто збожеволів. Перший рік він розгрібав, навчався, і ми майже не спілкувалися, а через рік була зрада, бо в політиці – що? У політиці у всіх є коханки. У тебе є коханка – ти молодець. У тебе немає коханки – ти не дуже. Коли я впіймала його на зраді, він мені сказав: «Та хто ти така, що дозволяєш собі мене критикувати?» – пригадала блогерка.

Марина Арістова говорить, що ще тоді планувала піти від 48-річного Юрія Арістова. Однак, їхній шлюб неочікувано врятував коронавірус. Арістов серйозно захворів та перебував у реанімації. Ведуча заявила, що пробачила зраду та повернулася до коханого.

«У політиці у всіх є коханки». Ексдружина впливового «слуги народу» зробила гучні зізнання

«Я пробачила, та й коханка ця була недовгий період. Я так зрозуміла, що спіймала на гарячому в перші тижні їхнього спілкування. Потім я два місяці розлучалася, він ще з нею погуляв, потім поїхав до реанімації та кинув її. І я пробачила. Я подумала, що варто спробувати знову, і він реально став більш людяним. Він змінився», – поділилася ведуча.

Утім, за словами жінки, Арістов нібито знову зійшовся з коханкою. Марина зрозуміла, що настав час ставити крапку в їхніх стосунках. Однак одразу блогерка не подала на розлучення. Спочатку вона забезпечила себе фінансовою подушкою, аби у разі чого мати змогу забезпечувати дітей. Коли Арістова зрозуміла, що більше не залежить від чоловіка, то подала на розлучення.

«Мені на той момент розлучатися було самогубством. Я пішла б гола, боса, нікому нічого не довела, що там разом нажите. Він захотів – він би мене роздягнув і сказав: «До побачення». І я подумала, що гарячкувати зараз не потрібно. Коли в тебе троє дітей і ти все ж таки працювала у цьому шлюбі, хотілося б виходити із цього чесно. Я провела нормальний пласт роботи перед тим, як прийшла і сказала: «А тепер ми розлучаємося», – додала блогерка.

«У політиці у всіх є коханки». Ексдружина впливового «слуги народу» зробила гучні зізнання

Також жінка прокоментувала скандальну поїздку на Мальдіви. Вона пояснила, що колишній чоловік поїхав відпочивати за кордон, адже хотів, щоб їхні діти побували біля океану. Блогерка намагалася відмовити тодішнього чоловіка, однак той вже був рішуче налаштований.

«Це імпульсивна людина, яка якщо щось вирішила, то це зробить. Він сказав, що війна може бути ще 10 років, і я хочу, щоб діти поїхали до океану. Я йому неодноразово говорила, що ці Мальдіви мені не потрібні. Ми багато подорожували за ці 13 років. Мальдіви – це не моя мрія, у війну – ні. Але казати, що бери дітей і їдь на Мальдіви сам – це було дивно б, бо ми родина і все ж таки жили разом», – прокоментувала Марина.

Жінка наголосила, що це дійсно кепський вчинок і вона не виправдовує колишнього чоловіка. Утім, він дійсно був у відрядженні і лише після робочих справ приїхав на Мальдіви.

«Я його не вигороджую, але він не такий страшний, як його намагалися намалювати. Він не вкрав нічого, коли поїхав на Мальдіви! Морально-етичний бік цих Мальдів – г*вно, але якщо брати корупційну історію, то це не корупція. Як до політики він заробляв, так і після. Людина прийшла з бізнесом. Так, він обманув, але він був у відрядженні. Він виїхав офіційно у відрядження», – прокоментувала ведуча.

Колишня дружина Арістова наголосила, що її чоловік ніколи не був олігархом. «Ми як жили на орендованій квартирі, так і живемо. Як їздили на двох машинах, так і їздимо. Моя машина коштує $60 тис. (близько 2,3 млн грн), це не Rolls-Royce, – заявила вона. – Чомусь люди, які тебе засуджують, коли ти чогось досяг, не розуміють, що у кожного є шанс. Я сирота, в 19 завагітніла. У мене не було грошей, ніде було жити, але я вижила, і я вважаю, що це круто. Щоб щось було в житті, потрібно є*ашити, на голову нічого не звалиться».

При цьому Марина Арістова переконана, що їхню родину зруйнувала політика. Її вона називає брудною сферою, куди нікому не слід іти. «Мені його шкода, тому що в нього було все, про що мріють люди – хороша сім'я, гроші, влада. Живи, кайфуй від життя. Політика зруйнувала наші стосунки», – сказала вона.

Зазначимо, скандал довкола Юрія Арістова розгорівся у липні минулого року. Чоловіка разом із родиною заскочили на відпочинку на Мальдівах. Хоча за документами тодішній депутат мав виїхати до Польщі на три дні на підставі службового відрядження для поглиблення двостороннього співробітництва України з урядом Литовської Республіки. За кордоном депутат оформив лікарняний. Коли про це стало відомо на загал, довкола Арістова розгорівся гучний скандал. У липні 2023 року депутат подав заяву на складання повноважень.

Джерело