Відомий український астрологічний експерт та енергетичний практик Валерій Шатілович ще під кінець грудня 2023 року склав прогноз на рік Дракона. За його словами, 2024 року в Україні ще триватимуть бойові дії, є загроза окупації нових територій. Проте, за словами Валерія, незабаром буде звільнено Запорізьку та частину Херсонської області.

Чекати ще довго, доживуть не всі: астролог пояснив, коли війна піде на спад

Також Валерій Шатілович заявив, що у 2025 році є шанси на затихання війни, а у 2026 – повне закінчення.

Даний прогноз екстрасенс Валерій Шатілович зробив ще 29 грудня 2023, він доступний для перегляду в YouTube.

За його словами, є всі шанси звільнити Запорізьку область і частину Херсонської області. Однак звільнення даватиметься з великими втратами. Екстрасенс бачить можливості і для звільнення Донецької області, проте найважче буде у Луганській області.

“У 2026 році вже не бачу війни, тут бачу людей, які радіють, ляскають у долоні, але в повітрі ще є запах війни. Це може бути, що якісь території ще не будуть звільнені або якісь локальні конфлікти ще продовжуватимуться” “, – зазначив Шатіловчі.
За його словами, зараз Україна все ще перебуває у підвішеному стані, і на даному етапі потрібно лише йти вперед та воювати. Зараз Україна ще не може закінчити війну: вона між двома вогнями, двома силами.