Поезія зниклого безвісти воїна з Івано-Франківщини Олександра Гошилика здобула перемогу на 15 міжнародному конкурсі “Україна єднає світ”, який проходив онлайн. Головою журі була народна артистка України Ада Роговцева.

Про це у коментарі Суспільному розповіла директорка та організаторка конкурсу Лариса Ощаповська.

Поезію Олександра Гошилика номінували в категорії автор-виконавець у розмовному жанрі 25+. Тут змагалися 12 учасників. Оцінювали поезію Ада Роговцева разом з акторкою театру та кіно, волонтеркою Вікторією Білан-Ращук, артменеджеркою Лесею Островською.

“Журі оцінювали відео, в якому Олександр сам про себе розказує, хто він, як вступив у Київський університет, як вийшов з Іловайського котла, як одружився. І там він читає вірш: “Мамо, я не хочу помирати”. Друге відео, це на його вірші зняли кліп. А третє — де його вірш читає тато та дві сестри. Оці три відео оцінювали”, — розповідає Лариса Ощаповська.

У цьогорічному конкурсі, окрім представників з України, були — з Фінляндії, Іспанії, США, Великої Британії, Болгарії, Румунії. Всього на онлайн-конкурс у різних номінаціях подали 150 заявок. З них члени журі оцінювали 420 відеоробіт.

Поезія зниклого безвісти воїна з Івано-Франківщини Олександра Гошилика здобула перемогу на міжнародному конкурсі

Джерело