Працівники ТЦК взялись шукати військовозобов'язаних у найрізноманітніших місцях, користуючись принципом "що не заборонено законом, то дозволено". Повістки вручають у cпортзалах, ресторанах та санаторіях. 

Про це йдеться у сюжеті ТСН. 

Військкоми Закарпаття навідались у спортзали Ужгорода, Мукачева та Хуста. Далі - взялися за лікувальні санаторії. Натягнувши на виїзді колючий дріт, аби не пропускати без повістки жодну машину.

Повістки в несподіваних місцях: де в Україні ловлять призовників і чи законно це

А вже сьогодні в мережі з’явилось відео, як столичні представники ТЦК завітали в один із спортзалів та ресторан швидкого харчування Києва.

Примітно, що у всіх випадках військові називають свої дії законними, оскільки вручати повістки закон їм і справді дозволяє  будь-де. А от спосіб у який вони це роблять - у юристів, натомість, викликає запитання. Оскільки без представників поліції працівники ТЦК не мають права перевіряти документи. Не кажучи вже про вписування даних у незаповнені повістки, що може кваліфікуватись як підробка документів, а це вже кримінальна справа.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео:  Головні новини за 8 грудня 2023 року | Новини України

Нагадаємо, в Україні готують гучні нововведення щодо мобілізації, які шокують кожного. 

Читайте також:

  • Мобілізація по-новому в Україні: скільки ще людей потрібно на фронт і кого забиратимуть першими
  • Рейд із повістками на Закарпатті: в ТЦК висловились про чоловіків у спортзалах і на відпочинку
  • Мобілізація в Україні: які 10 категорій українців не відправлять на передову

Джерело