На фронті, розташованому на околицях Луганської області, активність бойових дій не вщухає. Короткі паузи бувають лише за несприятливої ​​погоди, коли артилерійські установки, міномети та дрони не можуть функціонувати, ділиться військовий експерт Олег Жданов. 

Використовують повний арсенал: експерт розповів про підлу тактику окупантів на Луганщині, деталі

Російські сили використовують повний арсенал засобів, включаючи стрілецьку зброю та авіацію. Причому авіація випускає не тільки ракети, а й керовані авіабомби, що створюють вирви глибиною понад 7 метрів.

Використовують повний арсенал: експерт розповів про підлу тактику окупантів на Луганщині, деталі

"Основний наголос у Серебрянському лісництві робиться на застосування мінометів та артилерії у поєднанні з дронами. Ворожі сили активно залучають ударні дрони, включно з модифікованими цивільними, що здійснюють скидання боєприпасів" – ділиться експерт. Він зауважив, говорячи про тактику окупантів, піхотні наступи або атаки не є щоденним явищем, але такі події також мають місце.

Ворог прагне виявити наші вразливі точки, і, виявивши слабкість, робить наступ. Хоча штурми не такі часті, як артилерійські обстріли, вони все одно невід'ємна частина бойових дій.

Російські військові продовжують атаку на коксохімічний завод в Авдіївці, що підтримує високий ризик захоплення міста. На напрямку до Авдіївки зберігається складна ситуація.

Останні новини України: 

Названо терміни нового можливого наступу ворога на Київ. 

Розкрито план Путіна щодо війни в Україні: "Це буде навесні".

"Нам потрібно витримати" - скільки ще триватиме наступ РФ і до чого готуватися 2024-го року.

Джерело