Ось це сюрприз для тисяч українців: як тепер доведеться платити за доставку газу

Ось це сюрприз для тисяч українців: як тепер доведеться платити за доставку газу

У “Нафтогазі” уточнили, як платити за доставку газу.

У державній компанії «Нафтогаз України» надали роз’яснення щодо оплати за доставку газу в Київській області. Сервіс 104.ua компанії «Твій Газбут» вже неактуальний.

Про це повідомляє «Нафтогаз» у Facebook.

«Згаданий сервіс 104.ua більше не є актуальним у Вашому регіоні», — йдеться в повідомленні.

У “Нафтогазі” повідомили, що особисті рахунки клієнтів АТ “Київоблгаз”, тариф на розподіл газу, банківські реквізити на оплату залишаються незмінними. Оплату за послуги розподілу газу необхідно провадити до 20 числа поточного місяця. Переплата перед АТ «Київоблгаз» зберігається і може бути використана для майбутніх періодів.

«Змінюються лише способи передачі показань лічильників. З 1 по 5 число кожен місяць зробити це можна в особистому кабінеті gas.ua, натиснувши кнопку «Передати свідчення», у чат-боті GASUA у вайбер, телеграм та месенджері Фейсбук, також натиснувши кнопку «Передати свідчення», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у червні підприємства «Київоблгаз», «Житомиргаз» та «Львівгаз» перейшли під державне управління Групи «Нафтогаз».

Тоді у прес-службі «Нафтогазу» повідомили, що у зв’язку з переходом АТ «Київоблгаз», АТ «Житомиргаз» та АТ «Львівгаз» у Групу «Нафтогаз» усі клієнти отримуватимуть послуги обліку від Газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Зокрема, щомісяця з 28 по 5 число показання газового лічильника необхідно передавати за допомогою особистого кабінету my.gas.ua, у чатах Viber чи Telegram або через SMS-повідомлення. Будь-які інші послуги обліку некоректні і не працюватимуть.

Джерело