Український громадсько-політичний діяч, екслідер “Правого сектору” та командувач “Української добровольчої армії” Дмитро Ярош вважає, що після перемоги у війні з Росією українцям доведеться вести ще одну “війну”. Їм потрібно буде захищати свої “традиційні цінності” від впливів, які заважатимуть вирішити проблеми з демографією.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, українському уряду не потрібно думати про те, щоб після закінчення війни дозволяти в’їзд до України мільйонів мігрантів, а про те — як збудувати таку Україну, до якої повернуться мільйони українців та українок.

Ярош попередив про нову

Окрім того, Ярош закликав пильнувати за тим, щоб українцям не підкинули “антинаціональні речі”.

“Для народження дитини треба чоловік і жінка. Тому, не можна щоб наших чоловіків і жінок, наших дітей та онуків всіляка мерзота перетворювала на “воно”, або “невідомощо”… Дітям своїм кажу: “Як переможемо цього Ворога, будете битися з іншим… Бо цей ворог - вбиває наше національне тіло, а той, що вже йде за ним - вбиває українську душу”, - написав політик.

Нагадаємо, нещодавно  в Інституті демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України заявили про ризик того, що після війни українські жінки не повернуться додому, а возз’єднання родин можливе вже за кордоном, куди зможуть виїхати чоловіки. 

Читайте також:

  • Скільки залишиться українців після війни: експерти про скорочення населення та катастрофічне співвідношення жінок і чоловіків
  • Після війни в Україні чоловіків стане більше, ніж жінок: вчений пояснив, у чому причина
  • Виїдуть мільйони: хто і як буде відбудовувати Україну після війни

Джерело