Сьогодні на площі Ринок у Івано-Франківську відбулося обласне свято духової музики, присвячене Дню Героїв.

Метою заходу є популяризація духової музики, підвищення її ролі у формуванні громадянської позиції, як одного з проявів духовності та патріотичності нації, вшанування світлої пам’яті тих, хто загинув у боротьбі за незалежність України.
Привітати колективи та слухачів прийшла голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ірина Лакіза, в. о. начальника управління культури, національностей та релігій ОДА Тетяна Лапка та начальник відділу в області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець.
«Сьогодні у пекельних боях з ворогом наші прикарпатські Захисники і Захисниці роблять все для того, щоб ми могли жити і працювати. У час війни кожен вкладає частинку себе у нашу спільну справу – Перемогу над ворогом. Хтось на передовій зі зброєю в руках, хтось долучається допомогою для наших воїнів, а хтось – надихає нас піснею, додає сили і віри, живить надією, дарує людям свято. Низько схиляємо голови перед усіма родинами, котрі не дочекалися своїх рідних і близьких з війни, хто втратив батька, сина чи брата. Віримо, що Перемога неодмінно буде! Що всі наші мужні Герої повернуться додому живими та здоровими», – наголосила під час виступу Світлана Онищук.
На заході виступили: Духовий військовий оркестр 10-ї ОГШБР «Едельвейс», духовий оркестр військової частини №1241 та оркестр Фахового музичного коледжу ім. Д. Січинського, кращі муніципальні, народні аматорські духові оркестри області.
Варто зазначити, що під час заходу організували збір коштів на придбання дронів та тепловізорів для військовослужбовців 419 батальйону Збройних сил України.
Обласне свято духової музики, присвячене Дню Героїв, відбулося в Івано-Франківську Обласне свято духової музики, присвячене Дню Героїв, відбулося в Івано-Франківську Обласне свято духової музики, присвячене Дню Героїв, відбулося в Івано-Франківську Обласне свято духової музики, присвячене Дню Героїв, відбулося в Івано-Франківську Обласне свято духової музики, присвячене Дню Героїв, відбулося в Івано-Франківську Обласне свято духової музики, присвячене Дню Героїв, відбулося в Івано-Франківську

Джерело