Жіноча збірна Кіровоградської області з важкої атлетики стала третьою в командному заліку чемпіонату України серед чоловіків та жінок. Про це Суспільному розповіла тренерка спортсменок Юлія Бондаренко. Змагання 22-27 травня відбулися в Луцьку.

Учасниками змагань стали 220 спортсменів та спортсменок. У чемпіонаті брали участь 20 жіночих команд, змагались вони у восьми вагових категоріях.

Залікові очки Кіровоградщині принесли Катерина Ісмаіл (вагова категорія 45 кілограмів), Вікторія Агаметова (вагова категорія 49 кілограмів), Поліна Кононченко (вагова категорія 55 кілограмів), Дар'я Шестель (вагова категорія 71 кілограм) та Єлизавета Кузьміна (вагова категорія 76 кілограмів).

Важкоатлетки з Кіровоградщини вибороли командну бронзу чемпіонату України

Результати спортсменок

Чемпіонка Українки серед дівчат Катерина Ісмаіл у своїй ваговій категорії показала третій результат у поштовху. Вікторія Агаметова стала бронзовою призеркою першості за сумою двоборства, посівши треті місця у ривку й поштовху. Крім того, атлетка отримала посвідчення судді національної категорії. Чемпіонка Українки серед дівчат Поліна Кононченко стала другою у двоборстві, показавши другі результати у ривку й поштовху. Дар'я Шестель стала чемпіонкою України за сумою двоборства, показавши кращій результат змагань у поштовху й другий у ривку.

Тренують спортсменок В’ячеслав Жуков, Юлія Бондаренко та Володимир Іващишин.

Вихованка Сергія Баєва, Володимира Іващишина та В’ячеслава Жукова Єлизавета Кузьміна стала срібною призеркою чемпіонату, показавши другі результати у ривку й поштовху.