Усе вирішиться в останньому турі УПЛ.

Передостанній тур сезон УПЛ стартував з двох паралельних матчів лідерів чемпіонату. У "золотій грі" зустрічалися "Шахтар" та "Дніпро-1", а одночасно з ними відбувався поєдинок між п'ятою ("Олександрію") та третьою ("Зоря") командами.

До цього матчу "Зоря" підійшла з відставанням у три очки від "Дніпра-1" і за певних умов могла скоротити відставання. З іншого боку, "Олександрія" мала перевагу в чотири очки над "Ворсклою" і п'ять – над "Кривбасом". Перемога у цьому матчі гарантувала б "Олександрії" фініш на п'ятому місці.

Матч першого кола між "Зорею" та "Олександрією" закінчився перемогою клубу з Луганська з рахунком 4:1. Гра другого кола теж завершилася перемогою "Зорі".

"Олександрія" – "Зоря": як пройшов матч "Зоря" забила два швидкі голи у першому таймі. На 9-й хвилині матчу рахунок відкрив Назарій Русин обвідним ударом, а на 24-й хвилині після помилки "Олександрії" гості в контратакці подвоїли перевагу (забив Сергій Булеца) – 2:0. У другому таймі "Олександрія" володіла перевагою, більше пробивала по воротах суперника, але забити принаймні один гол не змогла. Підсумковий рахунок матчу: перемога "Зорі" над "Олександрією" з рахунком 2:0. У паралельному матчі "Шахтар" розгромив "Дніпро-1" з рахунком 3:0. Що означає результат матчу "Зоря" наздогнала "Дніпро-1" за очками, але перебуває на третьому місці через гіршу різницю в очних матчах. В останньому турі в заочній боротьбі між клубами буде вирішуватися доля другого місця. "Олександрія" втримає за собою п'яте місце перед останнім туром, але ще не гарантувала собі вихід у Лігу Конференцій. В останньому матчі "Олександрія" буде грати у гостях проти "Руха" – перемога гарантує фініш на п'ятому місці. Матчі останнього туру УПЛ відбудуться паралельно у неділю, 4 червня, о 15:00. Турнірна таблиця УПЛ серед лідерів "Шахтар" (Донецьк) – 72 очки (29 матчів), +49 (різниця м'ячів) "Дніпро-1" (Дніпро) – 64 очки (29), +33 "Зоря" (Луганськ) – 64 очки (29), +30 "Динамо" (Київ) – 56 очок (28), +23 "Олександрія" – 43 очки (29), +3 "Ворскла" (Полтава) – 39 очок (28), -2 "Кривбас" (Кривий Ріг) – 38 очок (28), -5

Джерело