14 травня у місті Долинська Кіровоградської області після аварії загинула 20-річна Анна Мошна. За кермом перебував водій, якого нещодавно позбавили прав керування автівкою на п'ять років.

 Як пише Obozrevatel, у той день хлопець керував автівкою, яка належить його матері. 

Того вечора Анна гуляла зі своєю 17-річною подругою біля будинку культутри. Дівчата вирішили йти додому, та їх зголосилися підвезти двоє молодих людей:

Благали їхати повільніше: на Кіровоградщині хлопці підвозили дівчат, 20-річна студентка загинула

"Аня їх не знала, начебо Катя (подруга Анни Мошної – Ред.) була з ними знайома. Дівчатка не дуже хотіли їхати, оскільки до дому недалеко, але хлопці їх вмовили. За кермом був Євген Лигирда, поряд із ним сів його товариш Валерій. Дочка з подругою були на задньому сидінні", – розповідає мама дівчини Марина Мошна.

Як розповідає жінка, водій чомусь вирішив поїхати іншою дорогою. Начебто спочатку відвезе товариша. Коли автівка виїхала на трасу – Євген почав набирати швидкість. Дівчата злякалися та просили його їхати повільніше, але водій не звертав уваги.

"Коли Аня зрозуміла, що щось іде не так, вона відправила своєму другові Сергію голосове повідомлення. Попросила під'їхати й забрати їх, бо водій поводиться дивно", – згадує мама дівчини.

В результаті на одному з поворотів водій не впорався з керуванням та вилетів на узбіччя. Аня знепритомніла, а двері авто з її сторони заклинило. 

У лікарні сказали, що "з дівчиною все гаразд"

Коли на місце подій викликали швидку – лікарі госпіталізували лише Євгена, який міг самостійно пересуватися. Аню до найближчої Устинівської центральної районної лікарні доправив поліцейський. У медзакладі дівчині навіть не зробили рентген, хоча у випадку аварії це робити потрібно обов'язково. Їй сказали залишатися до ранку у лікарні, що з нею все гаразд.

Незабаром прибув головний травматолог із Долинської із фельдшером, але чомусь забрати із собою він вирішив лише водія Євгена:

"Чоловік просив його забрати обох дівчат, біг за ним, щоб вони взяли їх із собою. Але лікар лише сказав, що обох треба везти до Кропивницького. І вони поїхали", – каже мама дівчини.

Марина Мошна згадує: лікарка лише зранку викликала швидку з Кропивницького, але чекати було потрібно дві години. Зрештою викликати не вдалося, тоді в Устинівській лікарні знайшовся УАЗ, який приїхав ще через годину. Лише близько 9 ранку УАЗ поїхав у напрямку Кропивницького:

"Медсестра сиділа попереду, поряд із водієм. Я була біля дочки і постійно міряла їй пульс. Однак дорогою Аня померла. Під'їхала швидка, лікар обійняв мене і сказав, що моя дочка померла. Я не могла в це повірити", – плаче Марина.

Джерело