Відома українська співачка і "Холостячка" Злата Огнєвіч розповіла про війну в Україні, і показала останнє фото перед страшними подіями.

І припустити тоді не могла, як зміниться життя. Пост з'явився на її сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно жінка зараз висвітлює всю правду про війну в Україні, і допомагає звичайним громадянам, що зіткнулися з труднощами. 

Злата Огнєвіч поділилась щастям перед страшним днем:

Злата Огнєвіч поділилась щастям перед страшним днем:

Вона показала миле фото з мамою. Це останній кадр, який був зроблений напередодні війни. Вони просто гуляли Києвом, і навіть не підозрювали, як зміниться їхнє життя зовсім скоро.

"Ми з мамою @beregavaj гуляли по Києву і коли я робила це Селфі, чомусь сказала: "Давай зробимо фото в пам'ять про цей час" ☺ ❤ ️ У мене щось так в грудях защемило, накотив такий смуток, але я подумки здивувалася чому така емоція? Мені важливо аналізувати свої почуття, останнім часом приділяю цьому багато внутрішньої уваги" - йдеться в повідомленні під постом. 

Злата Огнєвіч поділилась щастям перед страшним днем:

Злата відігнала цю емоцію, і вже вранці прокинулася від вибухів. Почалося: дзвінки від плачучої сестри, багато болю, батьки, дамба, ТЕС. 

Через місяць після початку війни Злата Огнєвіч відчувала величезну силу помножену на віру в те, що ми переможемо.

"Я відчуваю себе єдиним цілим з українським мужнім і великим НАРОДОМ! Я вірю в кожного і в те, що коли переможемо і прийде мир - це буде така крута, процвітаюча країна, що кожен буде мріяти тут жити!" - йдеться в повідомленні під постом. 

Раніше ми повідомляли, що безжурна Злата Огнєвіч показала щасливу блакитну пару і зізналася в бажанні: "Мрію найбільше"

Джерело