Мати двох підозрюваних уже пішла на лікарняний.

Мати ґвалтівників працює у сільраді, суддя вже на лікарняному: подробиці скандалу на Закарпатті


У Закарпатській області група підлітків вчинила сексуальне насильство над 14-річною дівчинкою. Після скандального вироку, суддя пішла на лікарняний. Також відомо, що мати двох підозрюваних працює бухгалтером у сільській раді.

Про це повідомляє “Суспільне”.

Суддя-спікер Воловецького районного суду Северин Павлюк повідомив, що суддя, яка винесла вирок трьом підліткам за вчинення сексуального насильства над 14-річною дівчинкою наразі перебуває на лікарняному.

Мати двох підлітків, які вчинили сексуальне насильство, працює бухгалтером у сільраді Верхніх Воріт. Вона від 27 березня перебуває у відпустці.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита повідомив, що прокуратура оскаржить рішення Воловецького районного суду. Він також додав, що підозрювані не відвідували школу після того, як вони зґвалтували 14-річну дівчинку. Потерпілій запропонують інші навчальні заклади, де вона зможе продовжити навчання, щоб не бути в одному приміщенні зі своїми кривдниками.

Суддя-спікер Воловецького районного суду та батько потерпілої розповіли: у дівчинки був адвокат з безоплатної вторинної правової допомоги.

Зґвалтування 14-річної дівчини на Закарпатті: що відомо
Напередодні Воловецький районний суд покарав до умовного терміну трьох підлітків, які вчинили сексуальне насильство над 14-річною дівчиною. Це все вони зняли на відео та поширили серед місцевих жителів. Цей випадок викликав резонанс у суспільстві, оскільки подібний вирок суду обурив громадськість.

Такий вирок був виправданий тим, що підозрювані отримали хороші характеристики від громади та школи, де навчаються.

Джерело