Як пройшов виїзний матч "Скуадри" проти Мальти.

Збірна Італії здобула свою першу перемогу в кваліфікації Євро-2024. На виїзді чинні чемпіони континенту впоралися з Мальтою — 2:0.

Команда Роберто Манчіні розпочала відбір з мінімальної поразки від Англії, своїх суперників за фіналом попереднього чемпіонату Європи 2020 року. Матч у Неаполі закінчився за рахунку 2:1 на користь гостей.

Італія здобула першу перемогу в групі України у кваліфікації Євро-2024 з футболу: турнірна таблиця

Вже в другому турі Італія вирушила на гостьовий матч з Мальтою, що на старті відбору зазнала поразки від Північної Македонії (1:2). Та здобула свої перші очки у поточній кваліфікації, скоротивши відставання від лідера групи.

Як пройшов матч

Італія відкрила рахунок вже на 15-й хвилині. Після навісу з кутового в другому матчі поспіль за "Скуадру" відзначився нападник Матео Ретеґі, який на клубному рівні виступає в чемпіонаті Аргентини.

Фінальний рахунок зустрічі було встановлено ще перед перервою. Фланговий простріл від партнера замкнув Маттео Пессіна, а другий асист у матчі записав на свій рахунок півзахисник Сандро Тоналі.

У другому таймі Італія продовжила контролювати м'яч. Проте вже не так активно випробовувала воротаря господарів — два удари в площину.

Євро-2024. Кваліфікація

Мальта — Італія 0:2

Голи: Ретеґі, 15, Пессіна, 27

Здобувши перші три очки у відборі, підопічні Манчіні вийшли на друге місце в групі. До англійців на першій сходинці Італія підібралася на відстань однієї перемоги.

Водночас головним аутсайдером групи стала Мальта. Це дозволило Україні, що провела лише один офіційний матч цього тижня, піднятися на четверте місце.

Група С. Турнірна таблиця Англія — 6 очок (2 матчі), 4:1 (різниця голів) Італія — 3 (2), 3:2 Північна Македонія — 3 (1), 2:1 Україна — 0 (1), 0:2 Мальта — 0 (2), 1:4 Кваліфікація Євро-2024: що відомо Італія проведе наступний офіційний матч 15 червня, коли зіграє проти Іспанії у півфіналі вирішальної частини Ліги націй. Перший матч проти України в поточному відборі команда Манчіні проведе 12 вересня. Друга зустріч між командами відбудеться 20 листопада й закриватиме кваліфікацію в групі C. Україна та Італія востаннє зустрічалися в товариському матчі 2018 року. Тоді переможця команди не визначили — 1:1.