Про інцидент, який ледь не закінчився трагедією, повідомили у мережі.

Закарпатець живцeм підпалив свою дружину (ФОТО 18+)

У пості в соцмережі повідомляється, що молоду жінку, мешканку Перечинщини, до півсмерті побив чоловік. А коли вже вона була без свідомості – облив бензином і підпалив.

Сьогодні як я і казав був у лікарні, по згоді Василини добавляю свою карту, так як самі і будемо її вести далі: 5168742241560626.
Цей пост важкий для мене, але напишу, мушу! Людській жорстокості не має меж, і ось прояв цієї не людської трагедії! Ця жіночка Скубенич Василина, мама трьох діточок. Знаєте коли читаєш в інеті чи де про трагедії, злочини, то одно, а коли ти спілкуєшся в лікарні з тою людиною, стаєш свідком тої болі, стає не по собі.
Ця дівчина сирота, яка намагалась в цьому світі жити, побудувати сімейне життя, та на жаль стався злочин!!! Злочин власного чоловіка, який спалив свою дружину. Спочатку побивши до втрати свідомості, далі облив бензином та підпалив, чесно слів нема, одні емоції.
Дивлячись в її очі сповнені болю та надії, розумієш вона має жити заради дітей, яких зараз взяли добрі люди, адже у Василини нікого крім них не має. В такому важкому стані 1 група А інвалідності, коли вона бореться за власне життя, вона питає: “як мої діти? Де буду жити? Як буду жити?”.

Також автор посту додає, що в результаті побиття жінці ампутували майже всі пальці, а більша частина її тіла – обпечена. Наразі ж вона перебуває у хірургічному відділенні Перечинської міськлікарні.

Попереду ще довге лікування в хірургії, адже ампутовані майже всі пальці, все тіло обпеченне, живого місця нема.

Номер карти для допомоги: 5168 7422 4156 0626.

Джерело