Олександр — військовий 128-ї бригади. До війни чоловік займався ремонтом верстатів виробничого обладнання, а з початку повномасштабного вторгнення добровільно пішов захищати Україну. Брав участь у звільненні Херсону та у боях на Бахмутському напрямку. Вдома на військового чекають троє дітей та дружина. Свою історію, як вирішив стати до лав ЗСУ, до Дня українського добровольця Олександр розповів Суспільному.

Олександр народився у Харкові, у 2017 році переїхав на Закарпаття. Чоловік за фахом — енергетик. Він навчався у Харківському політехнічному інституті. До початку повномасштабного вторгнення Росії займався ремонтом верстатів виробничого обладнання. 26 лютого 2022 березня Олександр пішов до військкомату. Розповідає: "Наприкінці 2021 року до кордонів України з Білорусією та РФ було стягування техніки. Я відчував, що є небезпека вторгнення. 24 лютого, коли сталось саме вторгнення, масованими ракетними обстрілами, нападом, в той же день я зрозумів, що потрібно робити правильні дії, вирішив стати до лав ЗСУ. На третій день війни я пішов до військкомату. Я вважаю, що моя місія — захищати Україну!".

Олександр брав участь у звільненні Херсону та у боях на Бахмутському напрямку. Військовий каже: "Найбільше нас стимулює подяка від людей, для яких все це робиться. Це — стимул для військових".

"Після перемоги України я буду займатися або роботою за фахом, або ж пробувати нові можливості. Адже потрібно навчатися та рухатися вперед", — розповів військовослужбовець. З товаришами по службі Олександр планує продовжувати спілкування і після перемоги. Каже: "У мене багато побратимів, гарних товаришів. Ми пройшли разом багато непростих моментів".

Вдома на Олександра чекають троє дітей та дружина. Жінка каже, про те, що Олександр добровільно став до лав ЗСУ, дізналися не одразу, а через два тижні. Родина пишається Олександром та підтримує його рішення.

Читайте також: Українські бійці завершують тренування на Leopard, суд у Гаазі відкриє справу щодо злочинів РФ. 384 день війни. Онлайн; За добу армія РФ втратила 740 військових, 11 дронів та 25 танків і бронемашин — Генштаб;

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело