У березні в Україні очікується одразу кілька хвиль снігопадів, які очікуються у багатьох регіонах країни.

В Україну в березні прийде ще три хвилі снігопадів: дати та карта погоди

Про це свідчать дані порталу Ventusky.

За прогнозами синоптиків, у березні буде одразу три хвилі снігопадів: 16 березня, з 22 по 23, а також з вечора 23 по 25 березня включно.

У ніч на 16 березня опади у вигляді снігу очікуються у західних регіонах України, крім частини Львівської та Волинської областей. Також невеликий сніговий покрив можливий у певних частинах Донеччини, Дніпропетровщини та Харківщини.

В Україну в березні прийде ще три хвилі снігопадів: дати та карта погоди

Вранці 16 березня снігова погода розпочне рух у бік сходу, охопивши Житомирську, Вінницьку, Хмельницьку, Чернівецьку та Івано-Франківську області. Невеликі опади також можливі північному сході країни.

В Україну в березні прийде ще три хвилі снігопадів: дати та карта погоди

Зранку 22 березня снігопади прогнозуються у західних регіонах України, за винятком частини Львівської та Волинської областей.

В Україну в березні прийде ще три хвилі снігопадів: дати та карта погоди

Схожа погода прогнозується вдень 22 березня. Крім цього, невеликі опади у вигляді мокрого снігу можливі у частині Київської та Чернігівської областей.

Увечері 22 березня снігова погода, як і раніше, почне зміщуватись у бік сходу. Снігопади охоплять Івано-Франківську, Чернівецьку, Тернопільську, Хмельницьку, Вінницьку, Житомирську та частину Рівненської області.

У ніч на 23 березня сніг прогнозується у Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Київській та Чернівецькій областях. Також опади можуть пройти у частині Дніпропетровської, Запорізької та Полтавської областей.

Вранці 23 березня снігова погода переважатиме у Київській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській, Дніпровській та Запорізькій областях.

Увечері 23 березня снігопади можливі лише у кількох західних регіонах України.

Зранку 24 березня снігопади прогнозуються у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Волинській та Рівненській областях.

Вдень 24 березня снігова погода знову почне зміщуватися у бік сходу, охоплюючи дедалі більше західних областей.

Увечері 24 березня снігопади, окрім західних регіонів, прогнозуються у Київській, Житомирській та Вінницькій областях.

Вранці 25 березня снігова погода прогнозується у Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Київській та Чернігівській областях.

Вдень 25 березня, як прогнозують синоптики, опади у вигляді снігу можливі у західних, північних та центральних областях.

Вдень 25 березня снігова погода розпочне зміщення на схід, накриваючи Черкаську, Полтавську, Сумську та Кіровоградську області.

Джерело