У США на ранчо Рокленд, штат Юта, Абель Моррісон одружився з чотирма жінками. Полігамна родина виховує 15 дітей.

Про це пише mirror.co.uk.

Абель Моррісон та його чотири дружини - віряни фундаменталістської громади мормонів, яка була заснована 1977 року, щоб дозволити своїм членам вільно сповідувати свою релігію, яка включає в себе полігамний шлюб. Мормонський фундаменталізм є відгалуженням Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (Церква СОД). Мормони-фундаменталісти живуть за принципами і практиками, яких більше не дотримується Церква СОД, зокрема, вони вважають, що багатоженство допоможе їм досягти найвищого рівня небес.

Чоловік одружився одразу з чотирма жінками: як вони живуть всі разом (фото)

Наймолодша дружина Абеля - 22-річна Менна Барлоу Моррісон - розповідає, що вона добровільно погодилась одружитися з чоловіком. У квітні 2022 року в них народився син. Жінка сама виростала в полігамній родині, у її батька було три дружини та 40 дітей.

Тепер Менна мешкає з Абелем Моррісоном, його іншими дружинами Сьюзі, Бет і Мариною та їхніми 15 дітьми. Жінка каже, що через свою полігамну родину вона стикається з нерозумінням суспільства, хоча визнає, що проблеми в родині існують, оскільки дружинам складно ділити свого чоловіка.

"Найбільший виклик - найочевидніший: ділити свого чоловіка. Важко усвідомлювати, що ти не єдина жінка в його житті. Життя, безумовно, було б легшим, якби не було сестер-дружин, але я знаю, що саме цього вимагає Небесний Отець", - каже Менна.

Менна закликає інших людей бути толерантними до її родини. Вона зазначає, що через свій шлюб втратила багато друзів.

"Хотілося б, щоб більше людей розуміли, що ми самі обираємо такий спосіб життя, і ми щасливі. Ми намагаємося долати свої людські труднощі, вчимося ділитися і маємо багато дітей. Кожен багатодітний шлюб у наших публічних фундаменталістських колах укладається за обопільною згодою", - каже жінка.

Нагадаємо, жінка Джорджі Мітчелл розповіла шокувальну історію, яку їй переповіли візажисти. Перед весіллям наречена застала в туалеті свого майбутнього чоловіка, якого мама годувала грудьми.

Читайте також:

  • Жінка народила близнят-хлопців, а згодом рідкісних близнючок "МоМо": у чому особливість дітей
  • Гуде все Закарпаття: 20-річна дівчина чекає на первістка від 60-річного переселенця із Маріуполя
  • Політик з’явився голим на онлайн-засіданні місцевої ради: чим усе закінчилося (відео)

Джерело